لوکی پس از اخراج از آسگارد ، با بارت سیمپسون همکاری می کند و یک رویداد کراس اوور ایجاد می کند که ادای احترام به قهرمانان و اشرار جهان سینمایی مارول است.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم The Good, the Bart, and the Loki

تیزر فیلم سیمپسون‌ها گود بارت و لوکی

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The Good, the Bart, and the Loki

درباره انیمیشن سیمپسون‌ها گود بارت و لوکی

سیمپسونها: خوبها ، بارت و لوکی ها یا به عبارت ساده خوبها ، بارت ها و لوکی ها ، یک فیلم کوتاه انیمیشن آمریکایی است که بر اساس مجموعه تلویزیونی سیمپسونها ساخته شده توسط فیلم های گریسی و انیمیشن تلویزیونی بیستم برای دیزنی + ساخته شده است.

این چهارمین فیلم کوتاه در مجموعه امتیازات سیمپسونها است و دومین فیلم کوتاه تبلیغاتی پس از فیلم The Force Awakens from its Nap (2021) است که با مارک ها و عناوین دیزنی + ارتباط برقرار می کند.

خوب ، بارت و لوکی جهان سینمایی مارول ، به ویژه مجموعه تلویزیونی آن لوکی را جشن می گیرند ، تام هیدلستون در نقش لوکی دوباره تکرار می شود. این فیلم کوتاه در 7 ژوئیه 2021 و در کنار اپیزود پنجم سریال لوکی از دیزنی + پخش شد.

synopsis

Loki joins forces with Bart Simpson to fight against his toughest opponents in Springfield after he is banished from Asgard yet again

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای The Good, the Bart, and the Loki 2021 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن The Good, the Bart, and the Loki در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The Good, the Bart, and the Loki

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

 1. سلام لطفا سریال سیمپسون هارو بریزید

  پاسخ 6
 2. سورن اینو دوبله کرده
  تو سورن وی اچ آی هست
  لطفا بذارید

  پاسخ 7
  • سلام معین جان.
   چک میکنیم بتونیم میزایم.

   پاسخ 7
 3. سلام
  لطفا زیرنویس بذارید

  پاسخ 5
 4. سلام کی میاد دوبلش و چند شنبه ها میاد؟

  پاسخ 7