چندین شخصیت کارتونی دیزنی برای ورود به قهوه خانه موئی Moe صف می‌کشند، در حالیکه مالفیسنت در حال بررسی لیست مشتریان است، هومر از اینکه در این لیست وجود ندارد شاکی شده است. در مهمانی که دیزنی پلاس تدارک دیده اما خبری از هومر نیست، سیمپسون ها را دنبال کنید و…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن The Simpsons in Plusaversary

تیزر انیمیشن سیمپسون ها در سالگرد دیزنی پلاس

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن The Simpsons in Plusaversary

درباره انیمیشن سیمپسون ها در سالگرد دیزنی پلاس

The Simpsons in Plusaversary یا به سادگی Plusaversary یک فیلم کوتاه پویانمایی آمریکایی است که بر اساس مجموعه تلویزیونی سیمپسونها تولید شده توسط Gracie Films و 20th Television Animation ساخته شده است که در دومین سالگرد سرویس پخش دیزنی پلاس در سال 2021 عرضه شد. این پنجمین فیلم کوتاه از The Simpsons است.

حق رای دادن، و سومین کوتاه تبلیغاتی تولید شده برای دیزنی +. این فیلم کوتاه توسط دیوید سیلورمن کارگردانی شد و در 12 نوامبر 2021 – روز دیزنی + منتشر شد. در فیلم کوتاه، مهمانی در میخانه مو برگزار می شود و همه دعوت می شوند به جز هومر.

synopsis

Follows The Simpsons” as they host a Disney+ Day party with friends from across the service, everyone is on the list – except Homer

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای The Simpsons in Plusaversary 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن The Simpsons in Plusaversary در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن The Simpsons in Plusaversary

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

کامنت
 1. سلام دوبله سورن اومد قرارش بدید.

  پاسخ 5
 2. سلام ببخشید چرا سریال ریک و مورتی رو بالا نمیاره؟؟

  پاسخ 7
  • سلام امیدوارم حالتون خوب باشه.
   چون فیلتر شده.

   پاسخ 4