این برنامه که به زبان ولزی فیلمبرداری شده است، زن جوانی را دنبال می کند که در یک مهمانی به صرف شام در خانه ای دورافتاده در روستایی واقع در ولز، از مهمانانی ممتاز پذیرایی می کند. مهمانان از اینکه این مهمامی، شام آخر زندگی شان است، اطلاعی ندارند...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم The Feast

تیزر فیلم ضیافت

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The Feast

درباره فیلم ضیافت

جشن یک فیلم ترسناک فانتزی ولزی محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی لی هیون جونز و نویسندگی و تهیه کنندگی راجر ویلیامز است. در این فیلم آنس الوی، نیا رابرتز و جولیان لوئیس جونز به ایفای نقش پرداخته اند.

این فیلم برای اولین بار در انتخاب رسمی 2021 جنوب توسط جنوب غربی به نمایش درآمد و در همان سال در جشنواره بین المللی فیلم فانتزیا به نمایش درآمد.

synopsis

Filmed in Welsh, the picture follows a young woman serving privileged guests at a dinner party in a remote house in rural Wales. The assembled guests do not realize they are about to eat their last supper

شما می توانید فیلم بسیار زیبای The Feast 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم The Feast در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The Feast

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

کامنت
  1. دوبله فارسیش اومده میزارید

    پاسخ 2