دهه ي ۱۹۳۰ مأموران اطلاعاتي به باستان شناس و ماجراجوي امريکايي، اينديانا جونز (فورد) مي گويند که هيتلر در پي يافتن صندوق مقدس گم شده است تا از آن براي مقاصد سلطه جويانه اش استفاده کند. آنان از جونز مي خواهند تا صندوق را پيدا کند و به امريکا بياورد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Raiders of the Lost Ark

تیزر فیلم مهاجمان صندوقچه گمشده

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Raiders of the Lost Ark

درباره فیلم مهاجمان صندوقچه گمشده

مهاجمان صندوق گمشده فیلمی سینمایی از گونه ماجراجویانه به کارگردانی استیون اسپیلبرگ است که در سال ۱۹۸۱ میلادی بر پرده سینماها به نمایش درآمده است.

جوایز

این فیلم برندهٔ ۴ اسکار (برنده اسکار بهترین جلوه‌های ویژه-برنده اسکار بهترین تدوین-برنده اسکار بهترین صدا-برنده اسکار بهترین طراحی هنری) و

کاندیدای ۵ اسکار دیگر (کاندیدای اسکار بهترین فیلم غیر انگلیسی زبان-کاندیدای اسکار بهترین موسیقی متن-کاندیدای اسکار بهترین فیلمبرداری-کاندیدای اسکار بهترین کارگردانی-کاندیدای اسکار بهترین فیلم) در سال ۱۹۸۲ شد.

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Raiders of the Lost Ark 1981 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Raiders of the Lost Ark در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Raiders of the Lost Ark

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!