دریم الاینس یک اسب مسابقه ای است که توسط یک متصدی بار اهل ولز به نام جن وکس پرورش داده شده. جن هیچ تجربه ای در این زمینه ندارد اما از همسایه هایش می خواهد که به او کمک مالی کنند تا بتواند دریم را به سطح مسابقات پیشرفته برساند...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Dream Horse

تیزر فیلم اسب رویایی

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Dream Horse

درباره فیلم اسب رویایی

رویای اسب (به انگلیسی: Dream Horse) یک فیلم کمدی-درام ورزشی در سال 2020 به کارگردانی یوروس لین از فیلمنامه ای از نیل مک کی است.

در این فیلم تونی کولت ، دامیان لوئیس ، اوون تیل ، جوانا پیج ، کارل جانسون ، استفان رودری ، آنتونی اودانل ، نیکلاس فارل و سیون فیلیپس بازی می کنند و داستان واقعی Dream Alliance ، اسبی را که در گرند ولز مسابقه داد دنبال می کند. ملی. این موضوع پیش از این موضوع مستند «اسب تاریک: داستان واقعی باورنکردنی اتحاد رویا» بوده است.

Dream Horse برای اولین بار در جشنواره فیلم ساندنس در 24 ژانویه 2020 ظاهر شد و در ایالات متحده در 21 مه 2021 ، توسط خیابان بلیکر و در انگلستان در 4 ژوئن 2021 توسط تصاویر برادران وارنر اکران شد.

synopsis

Dream Alliance is an unlikely race horse bred by small-town Welsh bartender Jan Vokes. With no experience, Jan convinces her neighbors to chip in their meager earnings to help raise Dream in the hopes he can compete with the racing elites

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Dream Horse 2020 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Dream Horse در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Dream Horse

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!