یک دختر نوجوان و خواهر کوچکش که هنوز از مرگ غم انگیز مادرشان به خود می پیچند، خود را گرفتار حضور سادیستی در خانه خود می بینند و تلاش می کنند تا قبل از اینکه خیلی دیر شود، توجه پدر سوگوارشان را جلب کنند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم The Boogeyman

تیزر فیلم بوگیمن

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The Boogeyman

درباره فیلم بوگی من

بوگی من یک فیلم ترسناک فراطبیعی آمریکایی به کارگردانی راب ساویج بر اساس فیلمنامه ای از اسکات بک، برایان وودز و مارک هیمن است که بر اساس داستان کوتاهی به همین نام در سال 1973 توسط استیون کینگ ساخته شده است.

سوفی تاچر، کریس مسینا، ویوین لایرا بلر، مارین ایرلند، مدیسون هو، لیزاگی همیلتون و دیوید دستمالچیان در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

Synopsis

Still reeling from the tragic death of their mother, a teenage girl and her little sister find themselves plagued by a sadistic presence in their house and struggle to get their grieving father to pay attention before it is too late

شما می توانید فیلم بسیار زیبای The Boogeyman 2023 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم The Boogeyman در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The Boogeyman

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. سلام زیرنویسشو نمیزارید؟

    پاسخ 0
  2. سلام. دوبله و سانسور این فیلم چه زمانی می آید؟

    پاسخ 0
  3. ببخشید فیلم منتشر شده چرا قرار نمی دید؟

    پاسخ 0