مطالب برگزیده

فیلم و سریال های Chris Messina

دانلود فیلم به جین زنگ بزن 2022 • فیلمر

دانلود فیلم به جین زنگ بزن 2022

در مورد زنی خانه‌دار به نام جوی (با بازی الیزابت بنکس) است که به صورت ناخواسته فرزند دوم خود را باردار می‌شود اما این بارداری زندگی او را تهدید می‌کند. زمانی که جوی متوجه می‌شود نمی‌تواند سقط جنین انجام دهد، تصمیم می‌گیرد از روش‌های غیرقانونی استفاده کرده و…

دانلود فیلم بوگی من 2023 • فیلمر

دانلود فیلم بوگی من 2023

یک دختر نوجوان و خواهر کوچکش که هنوز از مرگ غم انگیز مادرشان به خود می پیچند، خود را گرفتار حضور سادیستی در خانه خود می بینند و تلاش می کنند تا قبل از اینکه خیلی دیر شود، توجه پدر سوگوارشان را جلب کنند.

دانلود فیلم آی اس اس 2023 • فیلمر

دانلود فیلم آی اس اس 2023

هنگامی که یک رویداد جنگ جهانی در زمین، آمریکا و روسیه رخ می دهد، هر دو کشور مخفیانه با فضانوردان خود در I.S.S تماس می گیرند. و به آنها دستور می دهد تا به هر وسیله ای که لازم است کنترل ایستگاه را در دست بگیرند.

دانلود سریال براساس داستانی واقعی • فیلمر

دانلود سریال براساس داستانی واقعی

یک مشاور املاک، یک بازیکن معروف تنیس بازنشسته و یک لوله‌کش فرصتی را پیدا می‌کنند تا نهایت استفاده را از علاقه‌ی شدید آمریکا به جنایت واقعی بکنند.

دانلود فیلم هوا 2023 • فیلمر

دانلود فیلم هوا 2023

سانی واکارو، فروشنده کفش در نایک، تلاش می کند تا مایکل جردن را با قراردادی برای پوشیدن کفش های آنها منعقد کند.

دانلود فیلم من خیلی مراقبم 2020 با دوبله فارسی

دانلود فیلم من خیلی مراقبم 2020

یک سرپرست حقوقی کج و معوج که پس انداز بخش های سالخورده خود را تخلیه می کند مسابقه خود را در زمانی که زنی سعی در کلاهبرداری داشت بیشتر از آنچه در ظاهر ظاهر می شود برآورده می کند.

دانلود فیلم پرندگان شکاری 2020 • فیلمر

دانلود فیلم پرندگان شکاری 2020

پس از جدایی با جوکر هارلی کوین به ابرقهرمانان بلک قناری ، هانترس و رنه مونتویا می پیوندد تا دختری جوان را از دست ارباب جنایت شیطانی نجات دهد.

دانلود فیلم ماجراهای واقعی پسر گرگی 2019 با دوبله فارسی

دانلود فیلم ماجراهای واقعی وولف‌ بوی 2019

فیلم The True Adventures of Wolfboy داستان پسری جوان را دنبال می کند که در جستجوی مادر بیگانه خود از خانه فرار می کند.

دانلود فیلم رازهایی که نگه میداریم 2020

دانلود فیلم رازهایی که نگه میداریم 2020

بعد از جنگ جهانی دوم در آمریکا ، یک زن به نام ماجا قصد دارد به همراه همسرش زندگی خود را بازسازی کند. او همسایه اش را می دزدد و قصد دارد از او به علت جرائم جنگی شنیعی که فکر می کند این مرد مرتکب شده است ، انتقام بگیرد و…

دانلود فیلم او فردا می میرد 2020

دانلود فیلم او فردا می میرد 2020

داستان فیلم She Dies Tomorrow درباره جوانی است که تصور دارد تا روز آینده خواهد مُرد. اما این تصور به مردم شهر نیز سرایت پیدا می‌کند و آن ها نیز باور پیدا می‌کنند که تا روز آینده خواهند مُرد و .…