در مورد زنی خانه‌دار به نام جوی (با بازی الیزابت بنکس) است که به صورت ناخواسته فرزند دوم خود را باردار می‌شود اما این بارداری زندگی او را تهدید می‌کند. زمانی که جوی متوجه می‌شود نمی‌تواند سقط جنین انجام دهد، تصمیم می‌گیرد از روش‌های غیرقانونی استفاده کرده و…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Call Jane

تیزر فیلم به جین زنگ بزن

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Call Jane

درباره فیلم به جین زنگ بزن

جین تماس بگیرید یک فیلم درام آمریکایی محصول 2022 با بازی الیزابت بنکس در نقش یک زن خانه دار در حومه شهر در دهه 1960 است که با یک بارداری تهدید کننده زندگی سر و کار دارد.

در این فیلم سیگورنی ویور، کریس مسینا، کیت مارا، وونمی موساکو، کوری مایکل اسمیت، گریس ادواردز و جان ماگارو نیز ایفای نقش کرده‌اند. این فیلم توسط فیلیس ناگی کارگردانی شده است. فیلمنامه توسط هیلی شور و روشن ستی نوشته شده است.

اولین بار در جشنواره فیلم ساندنس 2022 در 21 ژانویه 2022 به نمایش درآمد. در 28 اکتبر 2022 توسط Roadside Attractions در ایالات متحده منتشر شد.

Synopsis

A married woman with an unwanted pregnancy lives in a time in America where she can’t get a legal abortion and works with a group of suburban women to find help

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Call Jane 2022 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده همراه با نسخه های کم حجم و پخش آنلاین در وبسایت فیلمر ببینید.

فیلم Call Jane در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Call Jane

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!