درباره چهار شخصیت کارتونی است که همگی از دنیای پلی موبیل تبعید شده اند. آن ها می خواهند با یکدیگر مجموعه ای از ماجراجویی ها را شروع کنند..

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن سریالی Super 4

تیزر انیمیشن سریالی سوپر ۴

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن سریالی Super 4

درباره انیمیشن سوپر ۴

Super 4 یک مجموعه تلویزیونی متحرک است که در سال 2014 آغاز شد و به مناسبت چهلمین سالگرد اسباب‌بازی‌های Playmobil که الهام‌بخش آن بودند، شروع شد. این مجموعه دارای گروهی از قهرمانان است که از ساکنان جهان های متفاوت کینگزلند، جزیره طلسم شده و شهر تکنوپولیس در برابر بلایا و دشمنان محافظت می کنند.

این مجموعه توسط متد انیمیشن و استودیو مورگن، با مشارکت France Télévisions[3] و Cartoon Network Italy (سری 1)، با همکاری Turner Broadcasting System ایتالیا (سری 1) و SOFITVCINE 3 (سری 2) تهیه شده است. با انیمیشن ارائه شده توسط Vision Globale (فصل 1) و DQ Entertainment (فصل 2).

پخش این سریال در آگوست 2014 به زبان فرانسوی آغاز شد. دوبله انگلیسی بعدها انجام شد. این سریال توسط چندین کانال در سراسر جهان پخش شده است، مانند CITV در بریتانیا و Minimax TV در اروپای مرکزی، و در ایالات متحده، بلوک زمینی KidsClick توسط ایستگاه های مرتبط با صاحب ایستگاه تلویزیونی پخش می شود. گروه پخش سینکلر.

Synopsis

Four characters, all exiles from various Playmobil worlds, embark on a series of adventures

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Super 4 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن Super 4 در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن سریالی Super 4

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. ادمین اسم سریال 4قهرمان یا چهارقهرمان هست اصلاحش کنید ممنون✅

    پاسخ 1