مطالب برگزیده

فیلم و سریال های Alyson Leigh Rosenfeld

دانلود انیمیشن پسر دختر سگ گربه موش پنیر • فیلمر

دانلود انیمیشن پسر دختر سگ گربه موش پنیر

یک خانواده بامزه و کمی عجیب ماجراهای زیادی را در کنار هم پشت سر می گذراند و...

دانلود انیمیشن دنیای چیبی • فیلمر

دانلود انیمیشن دنیای چیبی

این سریال، ماجراهای شخصیت های جالبی است که در یک دنیای منحصر به فرد زندگی می کنند و اتفاقات زیادی را تجربه می کنند و...

دانلود انیمیشن یوکو • فیلمر

دانلود انیمیشن یوکو

یوکو یک مجموعه تلویزیونی پیش دبستانی است که بر الگوهای بازی در فضای باز با برنامه درسی اجتماعی که دوستی، طبیعت و تخیل را در هم می آمیزد، متمرکز شده است.

دانلود سریال نلا شاهزاده شوالیه • فیلمر

دانلود سریال نلا شاهزاده شوالیه

این سریال جذاب و تماشایی، ماجراهای شاهزاده خانمی شجاع به نام نلا را روایت می کند که تبدیل به یک شوالیه می شود و از ساکنین قلمرو پادشاهی محافظت می نماید و..

دانلود انیمیشن 4 قهرمان • فیلمر

دانلود انیمیشن 4 قهرمان

درباره چهار شخصیت کارتونی است که همگی از دنیای پلی موبیل تبعید شده اند. آن ها می خواهند با یکدیگر مجموعه ای از ماجراجویی ها را شروع کنند..

دانلود انیمیشن بازگشت گالیور 2021

دانلود انیمیشن بازگشت گالیور 2021

از گالیور، به عنوان ماجراجویی که دنیا را زیر پا گذاشته است دعوت شده تا بار دیگر به شهر لی‌لی‌پوت که زمانی آن را از دست دشمنان نجات داد، بازگردد. اما زمانی که گالیور به لی‌لی‌پوت می‌رسد، مردم شهر را خشمگین، وحشت‌زده و ناامید می‌بیند. چون پادشاه لی‌لی‌پوت این باور را در مردم ایجاد کرده بود که گالیور یک انسان غول پیکر افسانه‌ای است اما آن‌ها متوجه شده‌اند که گالیور نیز یک انسان کاملا معمولی می‌باشد. حال پادشاه که از گالیور ناامید شده دستور اعدام و قتل او را صادر می‌کند اما…

دانلود انیمیشن ماموریت کیهانی 2021

دانلود انیمیشن ماموریت کیهانی 2021

داستان انیمیشن Mission: Galaxy داستان سیاره ای به نام کپلر که قبلا بسیار زیبا بود اما اکنون در حال نبودی است را روایت می کند. سه کودک شجاع فضایی - اکسل ، جونو و گاگا - ماموریتی جسورانه را برای بازسازی سیاره متروک خود آغاز می کنند...

دانلود انیمیشن موش موشک

دانلود انیمیشن موش موشک

در گوشه ای از دنیا در زیر یک چمنزار، خانه کوچکی وجود دارد. در این خانه یک موش کوچک ، عجیب غریب و در عین حال بامزه با خانواده اش زندگی میکند. نام او موش موشک است. این انیمیشن با الهام از شخصیت اصلی “موش موشک” از پرفروش ترین سریال های کتاب کودکان منتشر شده میباشد که توسط دامی و جونتی نوشته شده است.