از گالیور، به عنوان ماجراجویی که دنیا را زیر پا گذاشته است دعوت شده تا بار دیگر به شهر لی‌لی‌پوت که زمانی آن را از دست دشمنان نجات داد، بازگردد. اما زمانی که گالیور به لی‌لی‌پوت می‌رسد، مردم شهر را خشمگین، وحشت‌زده و ناامید می‌بیند. چون پادشاه لی‌لی‌پوت این باور را در مردم ایجاد کرده بود که گالیور یک انسان غول پیکر افسانه‌ای است اما آن‌ها متوجه شده‌اند که گالیور نیز یک انسان کاملا معمولی می‌باشد. حال پادشاه که از گالیور ناامید شده دستور اعدام و قتل او را صادر می‌کند اما…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن Gulliver Returns

تیزر انیمیشن بازگشت گالیور

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن Gulliver Returns

درباره انیمیشن بازگشت گالیور

گالیور بازگشت (به انگلیسی: Gulliver Returns) یک انیمیشن کمدی کامپیوتری محصول سال ۲۰۲۱ است که توسط استودیوی انیمیشن سازی ۹۵ و گالیور فیلمز تولید شده است.

بر اساس ایده اصلی ولودیمیر زلنسکی، بوریس و سرهی شفیر، و آندری یاکولف. کارگردانی آن بر عهده ایلیا ماکسیموف [بریتانیا] با فیلمنامه ای از مایکل رایان است. این فیلم اقتباسی آزاد از سفرهای گالیور اثر جاناتان سویفت است.

این فیلم در 18 ژوئن 2021 در جشنواره بین المللی فیلم شانگهای 2021 به نمایش درآمد. در 19 آگوست 2021 در اوکراین منتشر شد.

Synopsis

The legendary Gulliver returns to the Kingdom of Lilliput, but he is not the giant they remember

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Gulliver Returns 2021 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

بازیگران انیمیشن Gulliver Returns

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!