یک مرد جوان آرمانگرا در شهر نیویورک که توسط سیستم در آستانه نابسامانی سوخته است ، و با دیدن نشانه هایی از فروپاشی جهان در اطراف او تصمیم می گیرد یک قرارداد چند میلیونی مواد مخدر از یکی از مشتریانش را سرقت کند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Naked Singularity

تیزر فیلم تکینگی برهنه

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Naked Singularity

درباره فیلم تکینگی برهنه

تکینگی برهنه (به انگلیسی: Naked Singularity) یک فیلم کمدی-درام آمریکایی است که در سال ۲۰۲۱ به کارگردانی چیس پالمر در اولین کارگردانی خود از فیلمنامه پالمر و دیوید متیوز کارگردانی شد. این فیلم بر اساس رمانی به همین نام از سرجیو د لا پاوا در سال 2008 ساخته شده است.

جان بویگا ، اولیویا کوک ، بیل اسکارسگارد ، اد اسکراین ، لیندا لاوین و تیم بلیک نلسون در آن بازی می کنند. اولین نمایش جهانی آن در جشنواره بین المللی فیلم سان فرانسیسکو در 9 آوریل 2021 بود.

این در یک نسخه محدود در 6 اوت 2021 ، قبل از VOD در 13 اوت 2021 ، توسط Screen Media Films منتشر شد.

synopsis

An idealistic young New York City public defender burned out by the system, on the brink of disbarment, and seeing signs of the universe collapsing all around him decides to rob a multi-million drug deal of one of his clients

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Naked Singularity 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Naked Singularity در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Naked Singularity

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!