مطالب برگزیده

فیلم و سریال های Bill Skarsgård

فیلم جان ویک 4 2023 • فیلمر

فیلم جان ویک 4 2023

جان ویک اینبار از سرانی که به او خیانت کرده‌اند و خواهان مرگ قطعی وی می‌باشند به شدت عصبانی است و قصد دارد با کمک دوست خود که زخم بدی را در طول جنگ قبلی خورده‌است با افرادی که کشتن او تنها هدفشان است مقابله کند و انتقام خودش را به سرانجام برساند.

دانلود فیلم بربرها 2022

دانلود فیلم بربرها 2022

در شهر برای مصاحبه شغلی، زن جوانی اواخر شب به Airbnb خود می‌رسد و متوجه می‌شود که اجاره‌اش به اشتباه دوبار رزرو شده است و مرد عجیبی قبلاً در آنجا اقامت دارد. برخلاف قضاوت بهترش، او تصمیم می گیرد به هر حال شب بماند، اما به زودی متوجه می شود که در خانه خیلی بیشتر از مهمان خانه دیگر ترس وجود دارد.

دانلود فیلم شیطان تمام وقت 2020 با دوبله فارسی

دانلود فیلم شیطان تمام وقت 2020

در فیلم The Devil All the Time شاهد هستیم که در دهه شصت میلادی و پس از تمام شدن جنگ جهانی دوم،در جنوب اوهایو مردمی با شرایط خیلی سخت و با صدمات روحی ناشی از جنگ زندگی میکنند.

دانلود سریال کلارک

دانلود سریال کلارک

داستان باورنکردنی براساس زندگی بدنام ترین تبهکار سوئد، کلارک اولوفسون، که جنایات بدنام او باعث ایجاد اصطلاح سندرم استکهلم شد.

دانلود فیلم Naked Singularity 2021

دانلود فیلم تکینگی برهنه 2021

یک مرد جوان آرمانگرا در شهر نیویورک که توسط سیستم در آستانه نابسامانی سوخته است ، و با دیدن نشانه هایی از فروپاشی جهان در اطراف او تصمیم می گیرد یک قرارداد چند میلیونی مواد مخدر از یکی از مشتریانش را سرقت کند.

دانلود فیلم آن 2017 با دوبله فارسی

دانلود فیلم آن 2017

اتفاقات فیلم It در تابستان سال 1989 رخ می‌ دهد و داستان هفت کودک از شهر خیالی دِری در ایالت مین آمریکا را دنبال می‌کند که در اثر مواجهه با دلقکی ناشناس دچار وحشت شده‌ اند. پیش‌ تر نیز در سال 1990، مینی‌ سریالی بر اساس این رمان ساخته شده بود که با واکنش‌ های ضد و نقیضی همراه بود.