جان ویک اینبار از سرانی که به او خیانت کرده‌اند و خواهان مرگ قطعی وی می‌باشند به شدت عصبانی است و قصد دارد با کمک دوست خود که زخم بدی را در طول جنگ قبلی خورده‌است با افرادی که کشتن او تنها هدفشان است مقابله کند و انتقام خودش را به سرانجام برساند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم John Wick: Chapter 4

تیزر فیلم جان ویک 4

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم John Wick: Chapter 4

درباره فیلم جان ویک 4

جان ویک 4 فیلمی اکشن و جنایی به کارگردانی Chad Stahelski و نویسندگی hay Hatten, Derek Kolstad است که از سوی لاینزگیت توزیع شده و در 24 مارس 2023 در ایالات متحده اکران شد.

این نخستین فیلم در این فرنچایز است که توسط دریک کولستاد، خالق اصلی فرنچایز، نوشته نشده‌است، و برای اینکار هتن در مه ۲۰۲۰ و سپس فینچ در مارس ۲۰۲۱ استخدام شدند. تصویربرداری اصلی از ژوئن ۲۰۲۱ تا اکتبر در کشورهای فرانسه، آلمان و ژاپن و همچنین شهر نیویورک انجام شد.

نظر منتقدان درباره فیلم جان ویک 4

مایک رایان | آپروکس : 100 از 100

به احتمال خیلی زیاد می‌توان گفت که فیلم جان ویک: بخش ۴، به‌راحتی بهترین قسمت مجموعه است و در فهرست بهترین آثار اکشنِ خالص چند سال اخیر کاندیدا محسوب می‌شود (البته اگر نخواهیم فهرست آثار اکشن تاریخ سینما را در نظر بگیریم). این فیلم آنقدر خوب است که به‌نوعی امیدوار هستم ماجرا را در همین نقطه به پایان برسانند. من حقیقا فکر نمی‌کنم که بتوانند سطح این آثار را بالاتر ببرند.

synopsis

John Wick uncovers a path to defeating The High Table. But before he can earn his freedom, Wick must face off against a new enemy with powerful alliances across the globe and forces that turn old friends into foes.

شما می توانید فیلم بسیار زیبای John Wick: Chapter 4 2022 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

جان ویک 4 در ویکی پدیا

بازیگران فیلم John Wick: Chapter 4

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. سلام کیفیت پرده ای؟

    پاسخ 1