گروهی از سگ‌های ولگرد که توسط انسان‌ها رها شده‌اند ، مکانی بدون انسان پیدا می‌کنند و هویت و معنای آزادی را پبدا می‌کنند اما...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن The Underdog

تیزر انیمیشن آندرداگ

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن The Underdog

درباره انیمیشن آندرداگ

Underdog (کره ای: 언더독؛ RR: Eondeodog) یک فیلم پویانمایی محصول سال ۲۰۱۸ کره جنوبی درباره داستان سگ های رها شده است. کارگردانی این فیلم بر عهده لی چون باک و اوه سونگ یون است و دو کیونگ سو، پارک سودام و پارک چول مین در آن ایفای نقش می کنند. در تاریخ 16 ژانویه 2019 در سینماها اکران شد.

این فیلم بیست و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم خارق‌العاده بوچئون را در جولای ۲۰۱۸ افتتاح کرد. زمان. همچنین برای نمایش در کره شمالی به عنوان اولین اقدام از برنامه تبادل فیلم کره جنوبی-کره شمالی انتخاب شد.

Underdog در جشنواره فیلم Kaohsiung تایوانی در بخش فانتزی کودکان در 20 تا 21 اکتبر 2018 به نمایش درآمد.

در مارس 2019، Underdog در جشنواره جایزه انیمه توکیو نمایش داده شد، که اولین فیلم کره ای بود که چنین کاری را انجام داد. در ژوئن 2019، Underdog در جشنواره بین‌المللی فیلم انیمیشن انسی به نمایش درآمد و تنها فیلم انیمیشن کره‌ای از هشت فیلم بود که این کار را انجام داد.

synopsis

Stray dogs who have been abandoned by humans find “a place without humans” and realize their identities and the meaning of freedom and self-identity

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای The Underdog 2018 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن The Underdog در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن The Underdog

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!