پس از اینکه رومئو شروع به تعقیب پسر عمویش ژولیت کرد، دل شکسته بود، روزالین نقشه می‌کشد تا عاشقانه معروف را خنثی کند و پسرش را در این پیچ و تاب کمدی رومئو و ژولیت شکسپیر به دست آورد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Rosaline

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Rosaline

درباره فیلم روزالین

روزالین یک فیلم کمدی رمانتیک آمریکایی محصول 2022 به کارگردانی کارن مین، بر اساس فیلمنامه اسکات نویستادتر و مایکل اچ. وبر است و کیتلین دوور، ایزابلا مرسد، کایل آلن، شان تیل، کریستوفر مک دونالد، مینی درایور و بردلی ویتفورد در آن ایفای نقش می کنند.

این بر اساس رمان بزرگسالان جوان سال 2012 نوشته ربکا سرل است که به نوبه خود از رمان رومئو و ژولیت اثر ویلیام شکسپیر الهام گرفته شده است.

این فیلم اولین نمایش جهانی خود را در ۶ اکتبر ۲۰۲۲ در تئاتر ال کاپیتان داشت و در ۱۴ اکتبر ۲۰۲۲ در Hulu در ایالات متحده، Disney+ در سطح بین‌المللی و Star+ در آمریکای لاتین اکران شد.

Synopsis

A comedic retelling of Shakespeare’s “Romeo and Juliet,” told from the point of view of Romeo’s jilted ex, Rosaline, the woman Romeo first claims to love before he falls for Juliet

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Rosaline 2022 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Rosaline در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Rosaline

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!