در مورد دو برادر ناتنی به نام‌های ریموند و ری است که با مرگ پدرشان دوباره به هم می‌پیوندند. آن‌ها به زودی متوجه می‌شوند که آخرین آرزوی پدرشان این بوده است که پسرانش قبر او را حفر کنند. حال آن‌ها در گذشته پدری که هر دو از او نفرت داشتند کاوش کرده و رنجش‌ها، رازها و خاطرات گذشته بار دیگر به سمتشان هجوم می‌آورد. اما این اتفاق به ریموند و ری فرصت می‌دهد تا با گذشته‌شان آشتی کرده و راهی برای بخشش و پیشرفت پیدا کنند و…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Raymond & Ray

تیزر فیلم ریموند و ری

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Raymond & Ray

درباره فیلم ریموند و ری :

فیلم ریموند و ری (به انگلیسی : Raymond & Ray ) یک فیلم کمدی درام ساخت کشور آمریکا به کارگردانی و نویسندگی Rodrigo García است که داستان دو برادر ناتنی را بعد از مرگ پدرشان روایت میکند…

synopsis

Half brothers Raymond and Ray reunite when their estranged father dies – and discover that his final wish was for them to dig his grave. Together, they process who they’ve become as men, both because of their father and in spite of him.

شما میتوانید فیلم زیبای Raymond & Ray را با دوبله فارسی یا زیرنویس چسبیده دانلود کرده یا به صورت آنلاین از وبسایت فیلمر تماشا کنید.

بازیگران فیلم Raymond & Ray

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. سلام ادمین دوبله این فیلم خیلی وقته آمده میشه بزارید؟

    پاسخ 1