داستان فیلم The Devil’s Light 1000 از آن‌جایی آغاز می‌شود که یک راهبه، خود را برای انجام جن گیری آماده می‌کند. وی در طی این امر، با نیروی اهریمنی عجیبی رو به رو می‌شود. به صورت مشکوکی، این نیروی اهریمنی به گذشته‌ی این راهبه مرتبط است و ....

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Prey for the Devil

تیزر فیلم طعمه شیطان

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Prey for the Devil

درباره فیلم طعمه شیطان

Prey for the Devil یک فیلم ترسناک فراطبیعی آمریکایی محصول 2022 است که درباره راهبه ای است که به عنوان جن گیر زیر نظر کلیسای کاتولیک روم آموزش می بیند و با تسخیر شیطانی مقابله می کند.

این فیلم زیر نظر استودیو Lionsgate تولید شده و کارگردانی آن را دانیل استام بر عهده دارد. در این فیلم ژاکلین بایرز، کالین سالمون، کریستین ناوارو، لیزا پالفری، نیکلاس رالف، ویرجینیا مدسن و بن کراس به ایفای نقش پرداخته اند.

Lionsgate بازی Prey for the Devil را در 28 اکتبر 2022 در سینماهای ایالات متحده و کانادا پخش کرد. این فیلم نقدهای منفی منتقدان را دریافت کرد.

Synopsis

A nun prepares to perform an exorcism and comes face to face with a demonic force with mysterious ties to her past

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Prey for the Devil 2022 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Prey for the Devil در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Prey for the Devil

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. دوبله شده کی میاد داش

    پاسخ 0