فیلم Memoria درباره زنی اسکاتلندی است که هنگام سفر در جنگل های کلمبیا در روز روشن صدای بلندی می شنود و این صداها دائم به گوشش می خورد تا اینکه فکر می کند نکند منبع این صداها در برابرش ظاهر شود.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Memoria

تیزر فیلم مموریا

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Memoria

درباره فیلم مموریا

خاطره (به انگلیسی: Memoria) یک فیلم درام فانتزی محصول سال ۲۰۲۱ است که توسط آپیچاتپونگ ویراستاکول به نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی مشترک تولید شده است. در این فیلم تیلدا سوینتون، الکین دیاز، ژان بالیبار، خوان پابلو اورگو و دانیل گیمنز کاچو به ایفای نقش پرداخته اند.

این فیلم اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره فیلم کن در 15 ژوئیه 2021 انجام داد و در اکران بسیار محدودی از 26 دسامبر 2021 اکران خواهد شد. این فیلم به عنوان فیلم ورودی کلمبیایی برای بهترین فیلم بلند بین المللی در نود و چهارمین دوره جوایز اسکار انتخاب شد.

synopsis

A woman from Scotland, while traveling in Colombia, begins to notice strange sounds. Soon she begins to think about their appearance

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Memoria 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Memoria در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Memoria

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!