این فیلم داستان یک روزنامه‌نگار و مستندساز مشهور مکزیکی را روایت می‌کند که با هویت، روابط خانوادگی، خاطرات و همچنین گذشته کشورش دست‌وپنجه نرم می‌کند، به خانه برمی‌گردد و گرفتار یک بحران وجودی می‌شود. او در گذشته خود به‌دنبال پاسخ‌هایی می‌گردد تا با خود در زمان حال آشتی کند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Bardo

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Bardo

درباره فیلم باردو

باردو (به انگلیسی: Bardo) یا (وقایع نگاری نادرست یک مشت حقیقت) یک فیلم کمدی و درام مکزیکی آماده اکران به نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی الخاندرو گونسالس اینیاریتو است. در این فیلم دانیل خیمنس کاچو در نقش یک روزنامه‌نگار مکزیکی بازی می‌کند.

synopsis

The film tells the story of a famous Mexican journalist and documentary filmmaker who struggles with his identity, family relationships, memories, as well as his country’s past, returns home, and suffers an existential crisis. In the past, he sought answers to reconcile himself to the present

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Bardo 2022 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Bardo در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Bardo

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

کامنت
  1. نیومده هنوز؟؟؟

    پاسخ 0