رئیس سازمان امنیت ملی مکزیک تلاش می کند تا به بالاترین موقعیت شغلی در کشور دست پیدا کند، اما برای رسیدن به هدف خود باید موانع بسیاری را پشت سر بگذارد و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم An Unknown Enemy

تیزر فیلم دشمن ناشناخته

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم An Unknown Enemy

درباره سریال دشمن ناشناخته

یک دشمن ناشناخته (به اسپانیایی: Un Extraño Enemigo) یک سریال سیاسی مهیج و درام تبلیغاتی در تلویزیون اینترنتی ۲۰۱۸ است که در آمازون پرایم منتشر شد.

وقایع منجر به قتل عام دانشجویان در سال 1968 و سرپوش گذاشتن بر آن را از نگاه فرمانده فرناندو بارینتوس، رئیس یک سازمان اطلاعاتی مخفی بررسی می کند.

شخصیت اصلی سریال بر اساس زندگی واقعی فرناندو گوتیرز باریوس، مدیر آژانس اطلاعاتی بدنام DFS است و دسیسه‌های سیاسی را به تصویر می‌کشد که دوره سانسور و سرکوب دانشجویان را در پایان دهه 1960 آغاز کرد.

فصل اول، شامل هشت قسمت، به طور انحصاری در آمازون پرایم پخش شد. این اولین بار در 2 اکتبر 2018 به مناسبت 50 سال از رویدادهای به تصویر کشیده شده به نمایش درآمد.

در 9 نوامبر 2018 اعلام شد که سریال برای فصل دوم تمدید خواهد شد.

Synopsis

Fernando Barrientos, Head of the National Security Directorate, Mexico’s Secret Police, is trying to reach the highest position in the country. On his way, he’ll have to manipulate, betray, and kill, and he’s well prepared for it. However, his path will be full of obstacles. Nobody, not even his family, will be immune to the chaos left in his quest for total power

شما می توانید سریال بسیار زیبای An Unknown Enemy را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

سریال An Unknown Enemy در ویکی پدیا

بازیگران فیلم An Unknown Enemy

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!