بر اساس یک داستان واقعی، یک بازیکن نوجوان Gran Turismo مهارت های خود را در مسابقات در سراسر جهان در جاده ها به کار می گیرد تا تبدیل به یک راننده واقعی ماشین مسابقه شود.

تیزر فیلم گرن توریسمو

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Gran Turismo

درباره فیلم گرن توریسمو

Gran Turismo یک فیلم ورزشی آمریکایی به کارگردانی نیل بلومکمپ بر اساس فیلمنامه ای از جیسون هال و زک بیلین است. این فیلم که توسط Columbia Pictures، PlayStation Productions، Trigger Street Productions و 2.0 Entertainment تولید شده است، بر اساس مجموعه بازی های ویدیویی به همین نام ساخته شده توسط Polyphony Digital ساخته شده است.

در این فیلم Archie Madekwe در نقش یک بازیکن نوجوان Gran Turismo بازی خواهد کرد که آرزو دارد یک راننده ماشین مسابقه شود. دیوید هاربر و اورلاندو بلوم نیز در آن نقش آفرینی می کنند.

ساخت فیلمی بر اساس گرن توریسمو در سال 2013 با مایکل دی لوکا و دانا برونتی با فیلمنامه ای از الکس تسه آغاز شد. در سال 2015، جوزف کوسینسکی قرار بود این فیلم را کارگردانی کند و جان و اریش هوبر فیلمنامه جدیدی را بنویسند.

تا سال 2018، نسخه کوسینسکی دیگر به جلو حرکت نمی کرد. در مه 2022، ساخت نسخه جدیدی از فیلم Gran Turismo آغاز شد و بلومکمپ در نظر داشت کارگردانی کند.

بازیگران اصلی در سپتامبر تایید شدند، در حالی که سایر بازیگران اضافه شده در نوامبر امضا شدند. فیلمبرداری در نوامبر 2022 در مجارستان آغاز شد و انتظار می‌رود در دسامبر به پایان برسد.

Gran Turismo قرار است در 11 آگوست 2023 توسط Sony Pictures Releasing منتشر شود.

Synopsis

The ultimate wish fulfilment tale of a teenage Gran Turismo player whose gaming skills won a series of Nissan competitions to become an actual professional race car driver. Based on a true story

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Gran Turismo 2023 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

بازیگران فیلم Gran Turismo

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!