این فیلم داستان یک مدیر شرکت شراب لس آنجلس را دنبال می‌کند که به یک دامداری گوسفند در استرالیا سفر می‌کند و در آنجا به عنوان یک مزرعه‌دار مشغول به کار می‌شود ...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم A Perfect Pairing

تیزر فیلم یک جفت کامل

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم A Perfect Pairing

درباره فیلم یک جفت کامل

یک جفت عالی (به انگلیسی: Perfect Pairing) یک فیلم کمدی رمانتیک آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ است. این فیلم داستان لولا، یک مدیر شراب مستقر در لس آنجلس را دنبال می کند.

استوارت مک دونالد کارگردانی فیلم را بر عهده دارد و ویکتوریا جاستیس در نقش لولا و آدام دموس در نقش مکس ظاهر می شوند. این فیلم در 19 می 2022 در نتفلیکس منتشر شد. این فیلم به‌عنوان ساعتی سرگرم‌کننده توصیف می‌شود که برای عاشقان شراب و داستان‌های موفقیت دختربچه ساخته شده است.

synopsis

It follows a hard-driving LA wine-company executive who travels to an Australian sheep station to land a major client and there she ends up working as a ranch hand and sparking with a rugged local

شما می توانید فیلم بسیار زیبای A Perfect Pairing 2022 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم A Perfect Pairing در ویکی پدیا

بازیگران فیلم A Perfect Pairing

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!