مطالب برگزیده

فیلم و سریال های Darren Barnet

دانلود انیمه سریالی جزیره جمجمه • فیلمر

دانلود انیمه سریالی جزیره جمجمه

گروهی از کاوشگران با کشتی در اقیانوس سفر می‌کنند. اما آن‌ها به زودی به جزیره ترسناک جمجمه هدایت شده و با هیولاهای ماقبل تاریخ وحشتناک، موجودات عجیب و غریب و پادشاه جزیره، کونگ روبرو می‌شوند و…

دانلود انیمه سامورایی چشم آبی • فیلمر

دانلود انیمه سامورایی چشم آبی

در دوره ادو در ژاپن، یک شمشیرباز حرفه ای برای گرفتن انتقام ظاهر خود را تغییر می دهد و مسیر سختی را برای رسیدن به هدفش طی می کند و...

دانلود فیلم گرن توریسمو 2023 • فیلمر

دانلود فیلم گرن توریسمو 2023

بر اساس یک داستان واقعی، یک بازیکن نوجوان Gran Turismo مهارت های خود را در مسابقات در سراسر جهان در جاده ها به کار می گیرد تا تبدیل به یک راننده واقعی ماشین مسابقه شود.

دانلود انیمیشن خرگوش سامورایی تاریخچه اوساگی

دانلود انیمیشن خرگوش سامورایی تاریخچه اوساگی

این انیمیشن داستان خرگوش نوجوان سامورایی یویچی، از نوادگان جنگجوی بزرگ میاموتو اوساگی را دنبال می کند که در تلاش حماسی خود برای تبدیل شدن به یک سامورایی واقعی است. اما او تنها نیست و رهبری تیمی متشکل از قهرمانان نامتعارف از جمله یک شکارچی فضول سرکش، یک نینجا حیله گر، یک جیب بر آکروباتیک و یک مارمولک خانگی وفادار را برعهده دارد.

دانلود فیلم عشق شدید 2021

دانلود فیلم عشق شدید 2021

فیلم Love Hard داستان دختری در لس‌آنجلس را روایت می‌کند که از طریق برنامهٔ دوست‌یابی با بدشانسی عاشق پسری در محلهٔ ساحل شرقی شده و تصمیم می‌گیرد او را برای کریسمس سوپرایز کند، اما او به این نتیجه می‌رسد که گول خورده و عشق او در واقع در همان شهر زندگی می‌کند و پسری که او را گول‌زده بود به او پیشنهاد می‌دهد که این دو نفر را به یکدیگر معرفی کند ولی به شرطی که او برای تعطیلات تظاهر کند که دوست‌دختر اوست.