جمینی کریکت, میزبان دو انیمیشن کوتاه دیزنی است: بانگو, درباره یک خرس سیرک است که به حیات وحش فرار می کند و میکی و ساقه لوبیا که ما را به داستان یک افسانه ی معروف می برد…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن Fun and Fancy Free

تیزر انیمیشن داستان‌های شاد

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن Fun and Fancy Free

درباره انیمیشن داستان‌ های شاد

سرگرمی و فانتزی رایگان (به انگلیسی: Fun and Fancy Free) یک فیلم پویانمایی موزیکال فانتزی محصول ۱۹۴۷ آمریکایی است که توسط والت دیزنی تولید و در ۲۷ سپتامبر ۱۹۴۷ توسط RKO Radio Pictures منتشر شد.

این نهمین فیلم بلند انیمیشن دیزنی و چهارمین فیلم از مجموعه فیلم‌هایی است که این استودیو در دهه 1940 برای صرفه‌جویی در هزینه در طول جنگ جهانی دوم تولید کرد. فیلم‌های بسته دیزنی در اواخر دهه 1940 به تامین مالی سیندرلا (1950) و فیلم‌های بعدی مانند آلیس در سرزمین عجایب (1951) و پیتر پن (1953) کمک کردند.

این فیلم تلفیقی از دو داستان است: Bongo به روایت دینا شور و Mickey and the Beanstalk به روایت ادگار برگن و بر اساس افسانه “Jack and the Beanstalk”. اگرچه این فیلم عمدتاً انیمیشنی است، اما از بخش‌های لایو اکشن نیز برای پیوستن به دو داستان خود استفاده می‌کند.

Mickey and the Beanstalk آخرین باری بود که والت دیزنی صداپیشگی میکی ماوس را بر عهده گرفت، زیرا او در پروژه های دیگر برای ادامه صداگذاری شخصیت بسیار مشغول بود. دیزنی خود را با هنرمند جلوه های صوتی جیمی مک دونالد جایگزین کرد.

synopsis

Jiminy Cricket hosts two Disney animated shorts: “Bongo,” about a circus bear escaping to the wild, and “Mickey and the Beanstalk,” a take on the famous fairy tale

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Fun and Fancy Free 1947 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن Fun and Fancy Free در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن Fun and Fancy Free

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!