هفت جادوگر منتخب، در تلاش برای بدست آوردن یک شی سحرآمیز موسوم به جام مقدس، ارواح قهرمانان باستانی را احضار می کنند. ظاهراً این شی قادر است هر آرزویی را برآورده سازد و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمه Fate/Zero

تیزر انیمه فیت/زیرو

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمه Fate/Zero

درباره انیمه فیت/زیرو

Fate/Zero یک رمان سبک ژاپنی نوشته ژنرال اوروبوچی است که توسط تاکاشی تاکوچی تصویرسازی شده است و پیش درآمدی برای تمام مسیرهای رمان تصویری تایپ مون، Fate/stay night است. Fate/Zero ده سال قبل از وقایع Fate/Stay Night روایت می‌شود و داستان چهارمین جنگ جام مقدس را روایت می‌کند،

یک تورنمنت جادویی مخفی که در شهر فویوکی ژاپن برگزار می‌شود، جایی که هفت جادو معروف به اربابان، خدمتکاران را احضار می‌کنند، در تناسخ از افسانه‌ها. روح‌ها و قهرمانان از همه زمان‌ها، جایی که در یک نبرد رویال مرگبار می‌جنگند، جایی که برنده جام مقدس را به دست می‌آورد، جامی افسانه‌ای جادویی که قادر به برآورده کردن آرزوها است.

قهرمان اصلی، Kiritsugu Emiya، پدرخوانده Fate/stay night’s Shirou Emiya، به عنوان یک قاتل بی رحم شناخته می شود که از طرف خانواده همسرش، Einzberns، به مسابقات می پیوندد.

یک انیمه اقتباسی توسط Ufotable تولید شده است که فصل اول آن از 1 اکتبر تا 24 دسامبر 2011 پخش شد و فصل دوم آن از 7 آوریل تا 23 ژوئن 2012 پخش شد. یک اقتباس مانگا توسط Kadokawa Shoten بین سال 2011 منتشر شد.

و 2017. Dark Horse Comics مجوز مانگا را صادر کرد و آن را به زبان انگلیسی در آمریکای شمالی منتشر کرد.

Fate/Zero بخاطر انیمیشن، تم ها، شخصیت ها، موسیقی متن و داستانش مورد تحسین قرار گرفت.

این مجموعه همچنین موفقیت تجاری داشته است و بیش از 40000 باکس ست BD فروخته و جوایز متعددی را در جوایز انیمه Newtype از جمله “عنوان سال” برنده شده است.

Synopsis

Seven chosen mages and their summoned heroic spirits fight against each other to try and win the Holy Grail: a magical device that can grant any wish

شما می توانید انیمه بسیار زیبای Fate/Zero را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمه Fate/Zero در ویکی پدیا

بازیگران انیمه Fate/Zero

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

 1. فصل دوم دوبله چه زمانی میاد؟
  زمان دقیق داره؟

  پاسخ 4
  • سلام زمان دقیق نداریم به محض اومدن میزاریم.

   پاسخ 2
 2. فصل دوم را کی میذارید؟

  پاسخ 3
 3. سلام خسته نباشید ادامه این سریال رو قرار میدید یا نه؟؟

  پاسخ 3