سال 54 میلادی Cestus ، پسر جوانی که توسط امپراتوری روم یتیم شد و یک برده ساخت ، در یک آموزشگاه آموزش قاچاقچیان قرار می گیرد. در اینجاست که او سفر خود را برای سرپیچی از سرنوشت و مبارزه برای آزادی خود آغاز می کند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن Cestvs: The Roman Fighter

تیزر انیمیشن مبارز رومی

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن Cestvs: The Roman Fighter

درباره انیمیشن مبارز رومی

Cestvs: The Fighter Roman (به ژاپنی: セ ス タ ス -The Roman Fighter- ، هپبورن: Sesutasu -Za Rōman Faitā-) یک مجموعه مانگای ژاپنی است که توسط Shizuya Wazarai نوشته و تصویرگری شده است. سری اول ، Kentō Ankoku Den Cestvs ، از سال 1997 تا 2009 در سریال Young Animal در هاكوسنشا پخش شد. سری دوم ، Kendo Shitō Den Cestvs ، از سال 2010 تا 2014 در سریال Young Animal سریال سازی شد ، كه بعداً به Young Animal Arashi منتقل شد ، جایی كه از آن شروع شد. 2014 تا 2018 ، هنگامی که مجله انتشار خود را متوقف کرد ، و در حال حاضر در پلت فرم وب مانگا پارک منتشر می شود.

یک اقتباس از مجموعه تلویزیونی انیمه که توسط Bandai Namco Pictures تولید شده و متحرک شده است (با انیمیشن سه بعدی Logic & Magic) در 15 آوریل 2021 در بلوک انیمه اواخر شب Fuji TV + Ultra به نمایش درآمد.

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Cestvs: The Roman Fighter را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن Cestvs: The Roman Fighter در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن Cestvs: The Roman Fighter

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

 1. سلام خسته نباشید قسمتای جدیدشو بزارید لطفا

  پاسخ 5
  • سلام امیدوارم خوب باشی.
   قسمت جدید افزوده شد.

   پاسخ 5