فیلم Joji داستان زندگی پسر کوچک خانواده ثروتمندی به نام «جوجی» را روایت می کند که ترک تحصیل کرده و آرزوی داشتن ثروتی فوق العاده زیاد را در سر می پرورد. در پی اتفاقی غیر منتظره در خانواده اش، او با حرص زیاد و جاه طلبی کورکورانه ای تصمیم می گیرد برنامه هایش را عملی کند. اما...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Joji

تیزر فیلم جوجی

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Joji

درباره فیلم جوجی

جوجی (انگلیسی: Joji) یک فیلم درام جنایی به زبان مالایایی زبان سال 2021 به کارگردانی دلیش پوتان و نویسندگی سیام پوشکران است. داستان از نمایشنامه مکبث ویلیام شکسپیر الهام گرفته شده است.

این فیلم توسط استودیوی باهوانا و با همکاری قهرمان طبقه کارگر و فهاد فاعیل و دوستان تولید شده است. Fahadh Faasil شخصیت اصلی را بازی می کند ، در حالی که Baburaj ، Shammi Thilakan و Unnimaya Prasad نقش های اصلی دیگر را بازی می کنند. این ماجرا پیرامون یک خانواده ثروتمند متشکل از سه پسر و یک پدر است که در حومه کرالا زندگی می کنند.

عکاسی اصلی از نوامبر 2020 تا ژانویه 2021 انجام شد ، که در کوتایام به تصویر کشیده شد. جوجی از طریق سرویس OTT Amazon Prime Video در 7 آوریل 2021 منتشر شد.

synopsis

Joji, an engineering dropout and the youngest son of a rich family lives with his aspirations of becoming super wealthy. Driven by greed and blind ambition, he decides to execute his plans following an unexpected event in the family

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Joji 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Joji در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Joji

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!