در دهه ۸۰ میلادی مایکل خانواده اجدادی خود را در کوچی سرپرستی میکند و رئیس خاندان محسوب میشود. اما چند تن از اعضای جوان خانواده او را قبول ندارند و با دشمنان همکاری میکنند تا او را نابود کنند!

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Bheeshma Parvam

تیزر فیلم فصل هولناک

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Bheeshma Parvam

درباره فیلم فصل هولناک

Bheeshma Parvam (ترجمه: The Chapter of Bheeshma) یک فیلم اکشن مهیج به زبان مالایایی هندی محصول سال ۲۰۲۲ به تهیه کنندگی و کارگردانی امل نیراد است، در این فیلم ماموتی در کنار بازیگران مکمل از جمله سوبین شهیر، سرینات بهاسی، نادیا مویدو، شینها چاک، شینها چاک بازی می کنند.

این فیلم توسط امل نیراد و دوادات شاجی نوشته شده است و راویسانکار نیز به عنوان فیلمنامه نویس اضافی شناخته می شود.[5] مانو خوزه با نام مستعار RJ Murukan دیالوگ های اضافی را نوشته است.

امل نیراد و ماموتی در حال برنامه ریزی برای فیلمبرداری فیلم بلال دنباله ای برای فیلم پرفروش Big B (فیلم) بودند. به دلیل تعطیلی، پروژه به تعویق افتاد و تصمیم گرفت برای یک فیلم در مقیاس کوچک همکاری کند.

این فیلم در 3 مارس 2022 در سینما اکران شد. این فیلم بسیاری از رکوردهای باکس آفیس را برای یک فیلم مالایالام شکست و در پنجمین روز اکران خود از مرز 50 کرور روپیه (6.6 میلیون دلار آمریکا) عبور کرد.

این فیلم نقدهای بسیار مثبتی از سوی منتقدان دریافت کرد که بازی‌ها، کارگردانی، فیلمبرداری، دیالوگ‌ها و امتیاز پس‌زمینه را تحسین کردند. از 3 آوریل 2022، Bheeshma Parvam بیش از 100 کرور روپیه (13 میلیون دلار آمریکا) درآمد داشت

synopsis

Michael helms his ancestral family in Kochi, inspiring fear and respect through his past. When a few younger members in the household feel his power over their lives are too aggravating, they join hands with foes to clamp down on him

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Bheeshma Parvam 2022 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Bheeshma Parvam در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Bheeshma Parvam

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!