داستان فیلم Edge of the World در مورد ماجراهای سر جیمز بروک است که برای جلوگیری از دزدی دریایی، پادشاهی انگلیس را علیه پادشاهی بورنئو در سال 1840 میلادی به جنگ تحریک میکند و جنگی صلیبی و مادام العمر راه می اندازد و …

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Edge of the World

تیزر فیلم لبه جهان

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Edge of the World

درباره فیلم لبه جهان

Edge of the World یک فیلم درام ماجراجویی است که به کارگردانی مایکل هاوسمن و با بازی جاناتان ریز مایرز در نقش سرباز و ماجراجوی انگلیس جیمز بروک (1868-1803) ساخته شده است.

در این فیلم همچنین دومنیک موناگان ، هانا نیو و جوزی هو حضور دارند. فیلمنامه را راب آلین نوشت که تهیه کننده فیلم نیز بود.

Edge of the World تولید مشترک بین ایالات متحده ، انگلیس ، مالزی و چین است.

synopsis

The adventures of Sir James Brooke, who defied the British Empire to rule a jungle kingdom in 1840s Borneo, embarked on a lifelong crusade to end piracy, slavery and head-hunting, and inspired LORD JIM and THE MAN WHO WOULD BE KING

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Edge of the World 2021 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Edge of the World در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Edge of the World

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!