پسری به نام سانکاکا از بچگی تنها بزرگ شده و زندگی سختی داشته است. حال شهر ناامن می شود و سانکاکا باید تصمیم بگیرد به زندگی عادی اش ادامه بدهد یا برای حمایت از مستضعفان برخیزد...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Gundala

تیزر فیلم گوندالا

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Gundala

درباره فیلم گوندالا

Gundala یک فیلم ابرقهرمانی نئو نوآر اندونزیایی محصول 2019 است که بر اساس شخصیت کمیک گوندالا ساخته شده توسط هاریا “هاسمی” سورامیناتا در سال 1969 ساخته شده است. این فیلم توسط Screenplay Films و Bumilangit Studios تهیه شده و توسط Legacy Pictures توزیع شده است. این اولین قسمت در جهان سینمایی Bumilangit (BCU) است.

این فیلم توسط جوکو انور کارگردانی و نویسندگی شده است و ابیمانا آریاساتیا در نقش سانکاکا/گوندالا در کنار تارا بارو، برونت پالاره، آریو بایو، سسپ عارف رحمان، ریو دوانتو و موزاکی رامدان بازی می‌کند.

در این فیلم، سانکاکا از ابرقدرت های خود برای شکست دادن رئیس جنایتکار فاسد پنگکور استفاده می کند. پس از اینکه متحدانش محموله بزرگی از برنج را مسموم کردند، پنگکور از نفوذ سیاسی بی‌رویه خود استفاده می‌کند تا دست قانون‌گذار محلی را در تصویب لایحه‌ای برای تصویب تولید و توزیع عجولانه یک پادزهر اثبات‌نشده – که ناآگاهانه توسط یک شرکت دارویی که مخفیانه مالک آن است- ساخته شده است، مجبور کند. در نهایت به زنان باردار آسیب می رساند.

اولین خبر رسمی درباره این فیلم در 4 آوریل 2018 در حساب های رسانه های اجتماعی کارگردان و خانه های تولید آن اعلام شد. در کامیک کان اندونزی در 28 اکتبر 2018، یک کنفرانس مطبوعاتی برای معرفی بازیگران اصلی و برای برگزاری اولین نمایش فیلم ویدئویی از فیلم، با تاریخ اکران حدوداً اواسط سال 2019 برگزار شد. فیلمبرداری از سپتامبر تا اکتبر 2018 انجام شد.

Gundala اولین نمایش محلی خود را در 28 اوت 2019 انجام داد و در 29 اوت 2019 در اندونزی منتشر شد. اولین نمایش بین‌المللی آن در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو ۲۰۱۹ در ۱۱ سپتامبر ۲۰۱۹ بود.

این فیلم نقدهای مثبتی را از سوی تماشاگران و منتقدان دریافت کرد و از بازی ابیمانا، کارگردانی انور و جلوه های بصری، طراحی لباس و اصالت تمجید کردند.

دنباله‌ای به نام گوندالا پسر رعد و برق، به عنوان بخشی از جلد اول فیلم‌های جهان سینمایی بومیلانگیت برنامه‌ریزی شده است و پیش از اکران گوندالا اعلام شد.

synopsis

Indonesia’s preeminent comic book superhero and his alter ego Sancaka enter the cinematic universe to battle the wicked Pengkor and his diabolical squad of orphan assassins

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Gundala 2019 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Gundala در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Gundala

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!