وقتی دانشمند برجسته امبر چسبورو در امتداد مرز کلمبیا و ونزوئلا ناپدید می شود، برادر و همسرش - هر دو کماندوهای نخبه ارتش ایالات متحده - در میان یک جنگ چریکی برای یافتن او تلاش می کنند و متوجه می شوند که زنی که دوستش دارند ممکن است رازی داشته باشد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر سریال Echo 3

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال Echo 3

درباره سریال اکو 3

اکو 3 یک مجموعه تلویزیونی اکشن و درام آمریکایی است که توسط مارک بوال برنده دو جایزه اسکار ساخته شده است و قرار است در 23 نوامبر 2022 در Apple TV+ نمایش داده شود.

این سریال که به زبان های انگلیسی و اسپانیایی فیلمبرداری شده است، یک فیلم مهیج و داستان سیاه است. فیلم توطئه بین المللی که در کلمبیا اتفاق می افتد و تقریباً به طور کامل در سال 2021 فیلمبرداری شده است.

Synopsis

When Amber Chesborough goes missing along the Colombia-Venezuela border, her brother and her husband struggle to find her against the backdrop of a secret war

شما می توانید سریال بسیار زیبای Echo 3 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

سریال Echo 3 در ویکی پدیا

بازیگران سریال Echo 3

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!