الهام گرفته از داستانی واقعی، تلاش یک زن در شهری در شیلی برای یافتن خواهر گمشده‌اش که باید همزمان با بی توجهی نهادها، تنهایی و آزار رسانه ها مبارزه کند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر سریال 42 Days of Darkness

تیزر سریال 42 روز در تاریکی

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال 42 Days of Darkness

درباره سریال 42 روز در تاریکی

42 Days of Darkness (به اسپانیایی: 42 días en la oscuridad, lit.’42 Days in the Dark’) یک مجموعه تلویزیونی شیلیایی شش قسمتی است که در 11 مه 2022 در نتفلیکس پخش شد.

این تریلر جنایی شیلیایی به کارگردانی گاسپار آنتیلو و Claudia Huaiquimilla، تا حدی بر اساس داستان واقعی ناپدید شدن Viviana Haeger در سال 2010 است که توسط Aline Küppenheim به تصویر کشیده شده است و در جستجوی پاسخ های انجام شده توسط خواهرش Cecilia با بازی Claudia Di Girólamo است.

synopsis

In a town in Chile, a woman leads a frantic search to find her missing sister amid a media storm and the police investigation. Inspired by a true case

شما می توانید سریال بسیار زیبای 42 Days of Darkness را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

سریال 42 Days of Darkness در ویکی پدیا

بازیگران سریال 42 Days of Darkness

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!