داستان دو دوست است که در نقطه مقابل یکدیگر هستند. این دو تصمیم می‌گیرند تا خانه و زندگی خود را به مدت یک هفته با یکدیگر عوض کنند…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Your Place or Mine

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Your Place or Mine

درباره فیلم خانه تو یا من

مکان تو یا من یک فیلم کمدی رمانتیک آمریکایی محصول سال ۲۰۲۳ به نویسندگی و کارگردانی آلین بروش مک کنا در اولین کارگردانی خود است. در این فیلم ریس ویترسپون (که تهیه کننده هم بود) و اشتون کوچر به عنوان بهترین دوستانی که تصمیم می گیرند خانه هایشان را برای یک هفته عوض کنند، بازی می کنند.

جسی ویلیامز، زوئه چائو، وسلی کیمل، تیگ نوتارو و استیو زان نیز در این فیلم ایفای نقش می کنند. این فیلم در 10 فوریه 2023 در نتفلیکس منتشر شد. منتقدانی که از عدم وجود شیمی بین ویترسپون و کوچر انتقاد کردند، نقدهای متفاوت تا منفی دریافت کرد.

Synopsis

Two long-distance best friends change each other’s lives when she decides to pursue a lifelong dream and he volunteers to keep an eye on her teenage son

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Your Place or Mine 2023 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Your Place or Mine در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Your Place or Mine

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!