فیلم Rebel Moon بر روی یک زن جوان و مرموز تمرکز دارد. او توسط یک قبیله صلح‌جو مامور شده تا در فضا سفر کند و مبارزانی را برای دفاع از این قبیله دربرابر حملات قریب الوقوع یک نظام استبدادی پیدا و استخدام کند...

تصاویر فیلم Rebel Moon

  • دانلود فیلم ماه یاغی 2023
  • دانلود فیلم ماه یاغی 2023

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Rebel Moon

درباره فیلم ماه یاغی

ماه شورشی یک فیلم اپرای فضایی حماسی آمریکایی است به کارگردانی زک اسنایدر بر اساس فیلمنامه‌ای که او با شای هاتن و کرت جانستاد نوشته است، بر اساس داستانی که او نیز با جانستاد ساخته است.

گروهی از بازیگران با بازی سوفیا بوتلا، چارلی هانام، ری فیشر، جیمون هونسو، جنا مالون، کوری استول، اد اسکرین، کلئوپاترا کلمن، فرا فی، کری الوز و آنتونی هاپکینز در آن حضور دارند.

Rebel Moon محصول مشترک نتفلیکس، معدن سنگ و گرند الکتریک است و قرار است با اکران محدودی در نتفلیکس منتشر شود. قسمت دوم، Rebel Moon قسمت 2، قرار است با فیلم پشت سر هم فیلمبرداری شود.

synopsis

The people of a galaxy sends a young woman to seek out warriors from other planets to help them from the tyrannical armies that are terrorizing their peaceful colony

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Rebel Moon 2023 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

بازیگران فیلم Rebel Moon

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!