ماموریت لحظه آخری کارآگاه جیمز نایت در شیفت روز استقلال به مسابقه ای تبدیل می شود تا جلوی یک آمبولانس نامتعادل اورژانس را بگیرد...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Detective Knight: Independence

تیزر فیلم کارآگاه نایت: استقلال

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Detective Knight: Independence

درباره فیلم کارآگاه نایت استقلال

Detective Knight: Independence (همچنین به عنوان شوالیه شیطان شناخته می شود) یک فیلم اکشن آمریکایی محصول سال ۲۰۲۳ به کارگردانی ادوارد دریک است که فیلمنامه را نوشته و داستان را با همکاری کوری لارج نوشته است. این سومین و آخرین قسمت از سه گانه Detective Knight و دنباله ای بر Detective Knight: Redemption (2022) است و بروس ویلیس، جک کیلمر، لوچلین مونرو، جیمی ژان لوئیس، ویلو شیلدز، دینا مایر و تیموتی در آن بازی می کنند. وی. مورفی.

Detective Knight: Independence توسط Lionsgate در سینماهای منتخب و VOD در 20 ژانویه 2023 منتشر شد و پس از آن در 28 فوریه 2023 روی DVD و Blu-ray منتشر شد.

Synopsis

Detective James Knight’s last-minute assignment to the Independence Day shift turns into a race against time to stop an unbalanced EMT worker who’s posing as a cop

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Detective Knight: Independence 2023 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Detective Knight: Independence در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Detective Knight: Independence

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!