در بازداشت در نیویورک، کارآگاه جیمز نایت خود را در وسط یک فرار از زندان می‌یابد که توسط بمب افکن کریسمس رهبری می شود، یک متعصب وحشی که شاگردان بابانوئل شهر را به وحشت انداخته اند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Detective Knight: Redemption

تیزر فیلم کارآگاه نابت: رستگاری

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Detective Knight: Redemption

درباره فیلم کارآگاه نابت رستگاری

شوالیه کارآگاه: رستگاری (همچنین با نام ساده شوالیه کریسمس نیز شناخته می شود) یک فیلم اکشن کریسمس آمریکایی محصول سال 2022 به کارگردانی ادوارد جان دریک، بر اساس فیلمنامه ای از دریک و کوری لارج و تهیه کنندگی لارج، رندال امت و جورج فورلا است. به عنوان دومین قسمت از سه گانه Detective Knight و دنباله ای بر Detective Knight: Rogue (2022)، پل جوهانسون و بروس ویلیس در آن بازی می کنند.

Detective Knight: Redemption توسط Lionsgate Films در سینماهای محدود و VOD در 9 دسامبر 2022 منتشر شد و پس از آن در 17 ژانویه 2023 بر روی DVD و Blu-ray منتشر شد.

Synopsis

In custody in New York, Detective James Knight finds himself in the middle of a jailbreak led by The Christmas Bomber, a brutal fanatic whose Santa Claus disciples are terrorizing the city. With the promised return of his badge in exchange for taking out the terrorists, the steely-eyed Knight doles out mercy for the just…and merciless justice for all the rest

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Detective Knight: Redemption 2022 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Detective Knight: Redemption در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Detective Knight: Redemption

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!