استادی به نام جک گلدنی در یک کالج تدریس می‌کند و همسر بابت و پدر چهار فرزند است. در این میان آن‌ها زندگی روزمره خود را همراه با تمام اتفاقات غیرقابل‌پیش‌بینی آن می‌گذرانند اما با وقوع یک سانحه هوایی، همه چیز تغییر کرده و…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم White Noise

تیزر فیلم نویز سفید

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم White Noise

درباره فیلم نویز سفید

سر و صدای سفید یک فیلم کمدی-درام پوچ و پوچ محصول ۲۰۲۲ است که برای نمایش نوشته شده و توسط نوآ بامباخ کارگردانی شده است که از رمانی به همین نام در سال ۱۹۸۵ توسط دان دلیلو اقتباس شده است.

این اولین فیلم کارگردانی بامباخ است که بر اساس داستانی اصلی از خودش ساخته نشده است. در این فیلم آدام درایور، گرتا گرویگ، دان چیدل، رافی کسیدی، سم نیوولا و می نیوولا ایفای نقش می‌کنند. داستان در دهه 1980 اتفاق می افتد، داستان زندگی یک دانشگاهی و خانواده اش را دنبال می کند، زمانی که یک حادثه آلودگی هوا در نزدیکی محل زندگی آنها رخ می دهد.

این فیلم نقدهای قطبی را از سوی منتقدان و تماشاگران دریافت کرد. در حالی که کارگردانی، فیلمبرداری، بازی بازیگران بامباخ (مخصوصاً درایور)، و موسیقی الفمن به طور کلی مورد ستایش قرار گرفت، فیلمنامه، لحن های مختلف و طول فیلم، بسیاری را تقسیم کرد.

Synopsis

Dramatizes a contemporary American family’s attempts to deal with the mundane conflicts of everyday life while grappling with the universal mysteries of love, death, and the possibility of happiness in an uncertain world

شما می توانید فیلم بسیار زیبای White Noise 2022 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم White Noise در ویکی پدیا

بازیگران فیلم White Noise

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!