آنیکا یک کارآگاه ماهر در اداره پلیس اسکاتلند است که اخیرا به واحد بررسی قتل های گلاسکو منتقل شده است. او به زودی با پرونده های قتل وحشتناک و بی رحمانه ای روبرو می شود و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر سریال Annika

تیزر سریال آنیکا

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال Annika

درباره سریال آنیکا

آنیکا یک مجموعه تلویزیونی درام جنایی بریتانیایی است که بر اساس رادیو بی‌بی‌سی 4 درام Annika Stranded است. تولید شده توسط Black Camel Pictures برای Alibi و All3Media، اولین قسمت در 17 اوت 2021 پخش شد.

Annika Strandhed یک بازرس کارآگاه در پلیس اسکاتلند است که اخیراً به واحد قتل دریایی گلاسکو منتقل شده است. او دختر نوجوانش را با خود می آورد. رابطه بین آنیکا و دخترش اساس داستان فرعی در تمام قسمت‌ها است.

آنیکا از اصل و نسب نروژی است و منعکس کننده سریال رادیویی اصلی Annika Stranded است که همچنین توسط نیک واکر نوشته شده بود و نیکولا واکر در نقش اصلی نقش داشت، اما به جای گلاسکو در اسلو جریان داشت.

در آگوست 2022، بازگشت آنیکا برای سری دوم تایید شد.

synopsis

The sharp, witty and enigmatic DI Annika Strandhed, as she heads up a new specialist Marine Homicide Unit (MHU) that is tasked with investigating the unexplained, brutal, and seemingly unfathomable murders

شما می توانید سریال بسیار زیبای Annika را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Annika در ویکی پدیا

بازیگران سریال Annika

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!