در سال ۲۰۵۵، جنگ‌ها زمین را ویران کردند، زیرا گرمایش جهانی و بلایای طبیعی، جو را به‌طور کامل نابود کرده‌است. بسیاری از مردم با نقایص مادرزادی به دنیا می‌آیند و می‌میرند، با تورهای آسمانی که برای محافظت از بقایای مردم در زمین ساخته شده‌اند. B-16 توسط یک شهاب سنگ بمباران می‌شود و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Warriors of Future

تیزر فیلم جنگجویان آینده

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Warriors of Future

درباره فیلم جنگجویان آینده 2022

جنگجویان آینده (به چینی: 明日戰記)، که قبلاً با نام جنگ متناقض (به چینی: 矛盾戰爭) شناخته می‌شد، یک فیلم علمی تخیلی و اکشن محصول سال ۲۰۲۲ سینمای هنگ کنگ به کارگردانی هنرمند جلوه‌های بصری نگ یوئن فای در اولین کارگردانی خود و با بازی لوئیس کو، شان لائو، کارینا لاو و نیک چیانگ است.

پس از سه سال ساخت، تولید این فیلم در ۱۲ فوریه ۲۰۱۷ آغاز شد.[۲] و در ابتدا قرار بود در سال ۲۰۱۹ اکران شود.[۳][۴] پس از یک تأخیر طولانی، این فیلم چهل و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم هنگ‌کنگ را در ۱۵ اوت ۲۰۲۲ اکران شد.[۵] و در ۲۵ اوت ۲۰۲۲ در هنگ کنگ اکران شد. این فیلم منتقدان را دوقطبی کرده‌است، زیرا جلوه‌های بصری، صحنه‌های اکشن و اجراها با انتقاداتی که نسبت به طرح و فیلمنامه آن دارد، مورد تحسین قرار گرفت.

synopsis

A meteorite brings an extraterrestrial life to the earth. When powerful alien creatures threaten humanity, Commander Sing Lee’s elite forces are almost wiped out, and the surviving soldier Tai Loi discovers an even bigger conspiracy.

شما میتوانید فیلم زیبای Warriors of Future 2022 را با دوبله فارسی یا زیرنویس چسبیده فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا نمایید.

جنگجویان آینده در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Warriors of Future

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!