بازپرسی به نام ویلیام لوک و همکارش کنی چینگ در حال کار بر روی یک پرونده قاچاق هستند. آن‌ها در حین انجام این کار، به صورت تصادفی پیوندهای یک حلقه قاچاق انسان را کشف می‌کنند و از اِما پانگ، رئیس دادگستری کمک می‌گیرند اما…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم G Storm

تیزر فیلم طوفان جی

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم G Storm

درباره فیلم طوفان جی

طوفان جی (به انگلیسی: G Storm) یک فیلم اکشن مهیج محصول ۲۰۲۱ هنگ کنگ به کارگردانی دیوید لام است. این پنجمین و آخرین قسمت از یک پنج‌گانه است، که پیش از آن Z Storm (2014)، S Storm (2016)، L Storm (2018) و P Storm (2019) ساخته شده است.

لوک، که پرونده ای را در اداره مهاجرت بررسی می کند که به یک حلقه بین المللی قاچاق انسان مرتبط است.

“G” در عنوان فیلم به هر دو گروه G، که بخش اطلاعات و تحقیقات ICAC است، و همچنین به بخش G4 نیروی پلیس هنگ کنگ اشاره دارد. G Storm در 31 دسامبر 2021 منتشر شد.

Synopsis

Follows an investigator as he prevents a terrorist attack during a symposium held by Hong Kong’s Independent Commission Against Corruption. He later finds it has links to human trafficking in Thailand

شما می توانید فیلم بسیار زیبای G Storm 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم G Storm در ویکی پدیا

بازیگران فیلم G Storm

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!