مطالب برگزیده

فیلم و سریال های Kate Dickie

دانلود فیلم آسیب دیده 2024

دانلود فیلم آسیب دیده 2024

یک کارآگاه شیکاگو پس از اینکه جنایات یک قاتل زنجیره‌ای نوظهور با جنایاتی که پنج سال قبل از آن تحقیق کرده بود مطابقت می‌دهد، به اسکاتلند سفر می‌کند، که یکی از آنها صحنه جنایت دوست دختر کشته شده‌اش بود.

دانلود فیلم حفره کلاغ 2022 • فیلمر

دانلود فیلم حفره کلاغ 2022

ادگار الن پو، دانشجوی دانشکده افسری وست پوینت به همراه چهار دانشجوی افسری دیگر، در شمال ایالت نیویورک در حال گذراندن دوره تمرینی هستند که با کشفی هولناک پایشان به جامعه ای فراموش شده باز می شود.

دانلود فیلم مادر خوانده 2022

دانلود فیلم مادر خوانده 2022

داستان فیلم Matriarch درباره زنی جوان به نام لورا برچ است که پس از اووردوز به یک بیماری مرموز مبتلا می‌شود. حال او برای فرار از دنیای تکنولوژی تصمیم می‌گیرد با پذیرفتن دعوت مادر خوانده خود، به خانه دوران کودکی‌اش بازگردد تا روح ناآرام خود را التیام بخشد. اما...

دانلود سریال آنیکا

دانلود سریال آنیکا

آنیکا یک کارآگاه ماهر در اداره پلیس اسکاتلند است که اخیرا به واحد بررسی قتل های گلاسکو منتقل شده است. او به زودی با پرونده های قتل وحشتناک و بی رحمانه ای روبرو می شود و...

دانلود فیلم شوالیه سبز 2021

دانلود فیلم شوالیه سبز 2021

فیلم The Green Knight بازگویی فانتزی داستانی قرون وسطایی درباره سر گاوین و شوالیه سبز است.

دانلود فیلم ناکلدوست 2020

دانلود فیلم ناکلدوست 2020

فیلم Knuckledust از آنجایی آغاز می شود که نیروی ویژه پلیس، وارد محل مبارزات زیرزمینی به نام کلوپ ناکلدوست می شود؛ در آنجا هفت سطح از جهنم را مشاهده می کنند که پر از اجساد بی شماری از جنگجویان و آدمکش ها و آدم های خلافکار است. فقط مردی را پیدا می کنند که هنوز زنده است و به سختی نفس می کشد. قبل از آمدن «کاترین کیتون» و تیمش، همراه با یک مقام دولتی، که برای بردن او می آیند، تنها 90 دقیقه فرصت دارد تا او را مورد بازجویی قرار دهد تا پرده از یک جنایت وحشتناک بردارد.