فیلم Knuckledust از آنجایی آغاز می شود که نیروی ویژه پلیس، وارد محل مبارزات زیرزمینی به نام کلوپ ناکلدوست می شود؛ در آنجا هفت سطح از جهنم را مشاهده می کنند که پر از اجساد بی شماری از جنگجویان و آدمکش ها و آدم های خلافکار است. فقط مردی را پیدا می کنند که هنوز زنده است و به سختی نفس می کشد. قبل از آمدن «کاترین کیتون» و تیمش، همراه با یک مقام دولتی، که برای بردن او می آیند، تنها 90 دقیقه فرصت دارد تا او را مورد بازجویی قرار دهد تا پرده از یک جنایت وحشتناک بردارد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Knuckledust

تیزر فیلم ناکلدوست

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Knuckledust

درباره فیلم ناکلدوست

ناکلدوست فیلمی اکشن و مهیج انگلیسی در سال 2020 است که توسط جیمز کرماک نوشته و کارگردانی شده است. در این فیلم که در انگلستان فیلمبرداری شده است ، مو دونفورد ، کیت دیکی ، کامیل روو ، فیل دیویس ، الکس فرنس ، اولیویه ریشتر ، خیمه وینستون ، گتین آنتونی و سباستین فوکان بازی می کنند.

این در ایالات متحده و کانادا توسط ساموئل گلدوین فیلمز در 8 دسامبر سال 2020 و در انگلستان در 11 دسامبر در VOD منتشر شد که با انتقادات مختلف منتقدان روبرو شد.

synopsis

When a special police task force kick open the doors of elite underground fight den – Club Knuckledust, they find seven levels of hell, filled with the dead bodies of countless fighters, assassins and goons. Only one man, beaten to a pulp, barely breathing, is still alive: Hard Eight. With a shady Government official en route to take him away, Chief Inspector Katherine Keaton and her team have ninety minutes to interrogate Hard Eight to find out if is the lone survivor or a multiple murderer. With lies flying from everyone’s mouths and corruption becoming apparent, Keaton starts to wonder “Who is the real criminal?

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Knuckledust 2020 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Knuckledust در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Knuckledust

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!