این فیلم درباره دختری جوان به نام ادن است که به امید دریافت توصیه‌نامه‌ای برای یک دانشگاه معتبر از والدین ثروتمند همکلاسی خود، به مهمانی که در خانه آن‌ها برگزار شده، می‌رود. اما با وقوع حوادثی غیرمنتظره، این مهمانی عجیب به سرعت به جنگ برای زندگی تبدیل می‌شود و…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم You're Killing Me

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم You're Killing Me

درباره فیلم داری منو میکشی

تو مرا می کشی (به انگلیسی: You’re Killing Me) یک فیلم ترسناک آمریکایی محصول سال 2023 به کارگردانی بت هانا و جرن لودر و نویسندگی واکر هار و برد مارتوسلو است. در این فیلم مک‌کیلی میلر، آن هچه و درموت مولرونی بازی می‌کنند. تولید شده توسط Iris Indie International، Quiver Distribution در 7 آوریل 2023 منتشر شد.

Synopsis

Follows Eden, who goes to a coveted ‘Heaven and Hell’ party, hoping to get a letter of recommendation to an elite university from the wealthy parents of her classmate, but the party quickly turns into a fight for her life

شما می توانید فیلم بسیار زیبای You’re Killing Me 2023 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم You're Killing Me در ویکی پدیا

بازیگران فیلم You're Killing Me

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!