یک راننده ساکت و آرام در شغل سرایداری در سرزمین عجایب ویلی محکوم می شود. وظایف روزمره ناگهان به یک مبارزه همه جانبه برای بقا در برابر موج پس از موج انیمیشن الکترونیک اهریمنی تبدیل می شوند. مشت پرواز می کند زمین را لگد می زند تیتان ها درگیر می شوند و فقط یک طرف آن را زنده می کند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Willys Wonderland

تیزر فیلم سرزمین عجایب ویلی

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Willys Wonderland

درباره فیلم سرزمین عجایب ویلی

سرزمین عجایب ویلی یک فیلم ترسناک و کمدی اکشن آمریکایی است که در سال 2021 به کارگردانی کوین لوئیس از فیلمنامه ای به قلم G. O. Parsons ساخته شده است. در این فیلم نیکلاس کیج حضور دارد که به عنوان تهیه کننده نیز در کنار امیلی توستا ، ریک ریتز ، کریس وارنر ، کای کادلک ، کریستین دل گروسو ، کیلی کووان ، ترایل هیل ، جاناتان مرسدس ، دیوید شفتل و بت گرانت بازی می کند. این یک راننده ساکت و آرام است که فریب می خورد تا یک مرکز تفریحی خانوادگی متروکه را که توسط هشت شخصیت قاتل انیماتونیک درگیر آن است تمیز کند.

این پروژه در اکتبر سال 2019 اعلام شد ، و فیلمنامه نویس پارسونز ایده خود را بر اساس فیلم کوتاه Wally’s Wonderland (سرزمین عجایب Wally) که در سال 2016 نیز نام اصلی آن بود ، تصور کرد. این مورد توجه کیج قرار گرفت ، که اندکی بعد پذیرفت که به عنوان بازیگر و تهیه کننده شرکت کند. لوئیس در دسامبر 2019 به عنوان کارگردان استخدام شد در حالی که بازیگران در فوریه سال 2020 به آن پیوستند. قبل از اکران ، فیلم به دلیل مقایسه با پنج شب در سری بازی های ویدیویی فرد ، پیرو فرقه کوچکی دریافت کرد.

سرزمین عجایب ویلی در ابتدا برای اکران نمایشی در سراسر جهان در تاریخ 30 اکتبر 2020 تنظیم شد ، اما در پاسخ به بیماری همه گیر COVID-19 به تعویق افتاد. در عوض ، در 12 فوریه 2021 توسط Screen Media Films از طریق ویدئو در صورت تقاضا و با اکران همزمان تئاتر در ایالات متحده منتشر شد. این فیلم با انتقادات متفاوت از مثبت منتقدان روبرو شد و آنها عملکرد کیج ، سکانس های اکشن و حرکات واقع گرایانه انیماتریک را ستودند.

synopsis

A quiet drifter is tricked into a janitorial job at the now condemned Wally’s Wonderland. The mundane tasks suddenly become an all-out fight for survival against wave after wave of demonic animatronics. Fists fly, kicks land, titans clash — and only one side will make it out alive

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Willys Wonderland 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Willys Wonderland در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Willys Wonderland

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!