در یک منطقه مسکونی در شمال دوبلین، مادر چار ناپدید می شود. هنگامی که او برمی گردد، چار مصمم است که حقیقت ناپدید شدن مادرش را کشف کند و رازهای تاریک خانواده اش را پیدا کند ...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم You Are Not My Mother

تیزر فیلم تو مادر من نیستی

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم You Are Not My Mother

درباره فیلم تو مادر من نیستی

تو مادر من نیستی یک فیلم ترسناک روانشناختی ایرلندی محصول سال 2021 به نویسندگی و کارگردانی کیت دولان است. در این فیلم هازل دوپ در نقش چار، زن جوانی که با مادربزرگش ریتا (اینگرید کریجی) پس از ناپدید شدن مادرش آنجلا (کارولین براکن) برای مدت کوتاهی اختلاف دارد، بازی می‌کند، اما بلافاصله پس از آن با شخصیتی کاملاً تغییر یافته بازگشت.

این فیلم برای اولین بار در جریان جنون نیمه شب در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو 2021 نمایش داده شد، جایی که نامزد اول جایزه منتخب مردم شد: جنون نیمه شب.

در یک منطقه مسکونی در شمال دوبلین، مادر چار ناپدید می شود. هنگامی که او برمی گردد، چار مصمم است که حقیقت ناپدید شدن خود را کشف کند و رازهای تاریک خانواده اش را کشف کند.

synopsis

In a North Dublin housing estate Char’s mother goes missing. When she returns Char is determined to uncover the truth of her disappearance and unearth the dark secrets of her family

شما می توانید فیلم بسیار زیبای You Are Not My Mother 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم You Are Not My Mother در ویکی پدیا

بازیگران فیلم You Are Not My Mother

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!