دختری گوشه گیر و کم حرف با والدین فقیر و بی توجه خود در روستایی در ایرلند زندگی می کند. والدین او تصمیم می گیرند کایت را به مزرعه ای بفرستند تا با اقوام دورش زندگی کند و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم The Quiet Girl

تیزر فیلم دختر خموش

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The Quiet Girl

درباره فیلم دختر خموش

دختر آرام (ایرلندی: An Cailín Ciúin [ənˠ ˈkalʲiːnʲ kʲuːnʲ]) یک فیلم ایرلندی به زبان ایرلندی محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی Colm Bairéad است.

داستان فیلم در سال 1981 اتفاق می افتد و داستان یک دختر نه ساله گوشه گیر را دنبال می کند که برای اولین بار وقتی تابستان را در مزرعه ای با اقوام دور در رین گالتاخت، شهرستان واترفورد می گذراند، خانه ای دوست داشتنی را تجربه می کند.

Synopsis

Rural Ireland 1981. A quiet, neglected girl is sent away from her dysfunctional family to live with foster parents for the summer. She blossoms in their care, but in this house where there are meant to be no secrets, she discovers one

شما می توانید فیلم بسیار زیبای The Quiet Girl 2022 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم The Quiet Girl در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The Quiet Girl

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!