در تابستان سال ۱۹۹۸ میلادی، یک پسر دوازده ساله هندی به نام هارشو گوپتا و اعضای خانواده‌اش، مصائب متعددی را در زندگی روزمره‌شان تجربه می‌کنند و پس از ماجراهای فراوان، هارشو به اهمیت وجود خانواده پی می‌برد و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Yeh Meri Family

تیزر فیلم خانواده من

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Yeh Meri Family

درباره سریال خانواده من

خانواده یه مری یک مجموعه وب کمدی درام هندی است که توسط سامیر ساکسنا برای تب ویروسی ساخته و کارگردانی شده است.

فیلمنامه توسط Saurabh Khana به عنوان اولین پروژه نویسندگی او نوشته شده است. این سریال زندگی یک هارشو گوپتا 12 ساله با بازی ویش بانسال را در جیپور، راجستان در اواخر دهه 1990 دنبال می کند. مونا سینگ، آکارش خورانا، آهان نیربان، روحی خان، پراساد ردی، به عنوان اعضای خانواده گوپتا و آشنایانشان نیز در این فیلم حضور دارند.

فصل اول خانواده یه مری، متشکل از هفت قسمت، در 12 جولای 2018 در TVFPlay و YouTube پخش شد. در نتفلیکس نیز موجود بوده است. این سریال با ستایش خاصی به دلیل استفاده از نوستالژی و بازی بازیگران با استقبال مثبت روبرو شد. در پادکستی که ذاکر خان میزبان آن بود، سازندگان سریال به احتمال فصل دوم اشاره کردند.

synopsis

Set in the summer of 1998 it is a story about conflicting emotions towards family members from the eyes of a twelve year old

شما می توانید سریال بسیار زیبای Yeh Meri Family را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

سریال Yeh Meri Family در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Yeh Meri Family

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!