در شهری بنام کازا رخ میدهد جایی که مردی سنگ دل بنام شود سینگ به مردم ظلم میکند و حالا افسانه ای بنام شمیشرا علیه اون قد علم میکند ولی موفق به شکست دادنش نمیشود و سالها بعد پسرش بالی نیز در همان شهر بزرگ میشود ولی همه از پدرش به عنوان یک خائن یاد میکنند و....

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Shamshera

تیزر فیلم شمشیرا

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Shamshera

درباره فیلم شمشیرا

شمشرا (به انگلیسی: Shamshera) یک فیلم اکشن هندی زبان هندی محصول سال ۲۰۲۲ است که توسط آدیتیا چوپرا زیر نظر فیلم یاش راج و کارگردانی کاران مالهوترا ساخته شده است.

در این فیلم رانبیر کاپور در اولین نقش دوگانه اش در کنار سانجی دات، وانی کاپور، رونیت روی و ساوراب شوکلا بازی می کند. داستان در حدود 1800s، داستان یک قبیله داکویت و مبارزه آنها برای استقلال در برابر حکومت بریتانیا را دنبال می کند.

شمشهرا در 22 ژوئیه 2022 در سینماهای IMAX اکران شد. نقدهای متفاوت تا منفی از منتقدان دریافت کرد و در نهایت به عنوان یک بمب باکس آفیس ظاهر شد.

Synopsis

In the fictitious city of Kaza, a warrior tribe is imprisoned, enslaved and tortured by a ruthless authoritarian Shudh Singh. Shamshera is a legend for his tribe who relentlessly fights for his tribe’s freedom and dignity

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Shamshera 2022 را با دوبله فارسی همراه با نسخه های کم حجم و پخش آنلاین در وبسایت فیلمر ببینید.

فیلم Shamshera در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Shamshera

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!