دانلود انیمیشن سه کله پوک 2020

We Bare Bears: The Movie
، ، | محصول سال کشور به زبان
اطلاعات بیشتر

گریز ، پاندا و خرس یخی ماجراجویی در کانادا را آغاز می کنند پس از آنکه یک مأمور از وزارت کنترل ملی حیات وحش سعی در پایان دادن به سلام شیطان خود دارد.

گالری تصاویر انیمیشن We Bare Bears: The Movie سه کله پوک

  • تماشای آنلاین انیمیشن We Bare Bears: The Movie 2020
  • نسخه کم حجم انیمیشن We Bare Bears: The Movie 2020
  • دانلود انیمیشن We Bare Bears: The Movie 2020
  • نسخه کم حجم انیمیشن سه کله پوک 2020
  • دانلود انیمیشن سه کله پوک 2020
  • دانلود انیمیشن سه کله پوک 2020

محتوای فیلمر مناسب جمع خانواده بوده و بازبینی شده است

دسترسی به این محتوا محدود شده است :) لطفا فیـلــتــر شکن خود را خاموش کنید!
پشتیبانی یا درخواست فیلم و سریال در تلگرام

تماشای تیزر انیمیشن سه کله پوک

لیست بازیگران انیمیشن We Bare Bears: The Movie

اطلاعات بیشتر

درباره انیمیشن سه کله پوک

We Bars Bears: The Movie یک فیلم کمدی انیمیشن آمریکایی در سال 2020 است که بر اساس مجموعه تلویزیونی Cartoon Network به همین نام ساخته شده است.

این محصول توسط استودیوی کارتون شبکه تولید شده و در 30 ژوئن 2020 توسط برادران وارنر در سیستم عامل های تئاتر دیجیتال آمریکای شمالی منتشر شد.

به کارگردانی خالق سریال دانیل چونگ از داستانی از مایکی هلر و کریس موکای ، خرس های برهنه: ستاره های فیلم صدای منظم سریال ، اریک ادلشتاین ، بابی مونیان و دیمیتری مارتین به عنوان سه خرس تیتراژ گریز

پاندا و خرس یخی. مارک ایوان جکسون به عنوان نماینده قزل آلا و کیت فرگوسن به عنوان افسر مورفی به او پیوستند. این فیلم به عنوان آخرین سریال We Bars Bears (خرس برهنه) بازی می کنیم.

سه برادر خرس گریز ، پاندا و خرس یخی در تمایل خود برای پذیرش در جامعه ، ناخواسته در سراسر منطقه خلیج سانفرانسیسکو ویران شدند

و باعث شکایت جمعیت شکایات ساکنان آن شدند. مأمور کنترل حیات وحش Trout که به دنبال حذف آنها از جامعه است

بی وقفه به دنبال جدایی برادران است که به نوبه خود از منطقه خلیج فرار می کنند و به کانادا پناه می برند. در طول راه

خرس ها سختی ها را تحمل می کنند در حالی که به قول خود در مورد “برادران مادام العمر” وفا می کنند. این فیلم تمثیلی برای آنچه به عنوان اقلیت در امریکا احساس می شود

به بررسی مضامین پذیرش ، جدایی خانواده و تبعیض نژادی می پردازد ، موضوعاتی که تاریک تر از مضامین دلچسب اما مشابهی بودند که چونگ ، عضو اقلیت آسیایی آمریکایی ، در این مجموعه تلویزیونی کاوش کرده بود.

پس از اکران ، خرس های برهنه: این فیلم با استقبال مثبت منتقدان سینما روبرو شده است ، آنها از ارائه مناسب فیلم از مضامین آن تمجید می کنند. پس از پایان سریال و فیلم ، یک سریال تلویزیونی اسپین آف با خرس ها به عنوان توله از ژوئن 2019 در حال توسعه است. این فیلم در 7 سپتامبر سال 2020 نمایش تلویزیونی خود را از طریق شبکه کارتون انجام داد.

synopsis

Grizz, Panda, and Ice Bear embark on an adventure to Canada after an agent from the Department of National Wildlife Control tries to put an end to their hi-jinx

شما میتوانید انیمیشن بسیار زیبای We Bare Bears: The Movie 2020 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن We Bare Bears: The Movie در ویکی پدیا

ارسال دیدگاه

فیلمر در اینستاگرام فیلمر در تلگرام